پایگاه دانش

Reallusion نرم‌افزار iclone را بروزرسانی کرد

شرکت Reallusion نرم‌افزار iclone را بروزرسانی کرده است

شرکت Reallusion به تازگی نرم افزارهای iClone 8.4 و Character Creator 4.4 را بروز رسانی کرده است که این آخرین نسخه‌های نرم‌افزارهای انیمیشن سازی ریل تایم و ابزار ایجاد کاراکترهای سه بعدی این شرکت. این به‌روزرسانی‌ها شامل ویژگی‌های جدید و بهبود یافته‌ای برای هر دو نرم‌افزار هستند که به هنرمندان کمک می‌کند تا کار خود را سریع‌تر و کارآمدتر انجام دهند.

iClone 8.4 شامل یک سیستم شبیه‌سازی جمعیت جدید و بهبود یافته است که به هنرمندان امکان می‌دهد جمعیت‌های بزرگی از شخصیت‌ها را با جزئیات و کنترل بیشتر شبیه‌سازی کنند. این به‌روزرسانی همچنین شامل بهبودهایی در ابزارهای Motion Designer برای انیمیشن کاراکترها و اشیا است.

Character Creator 4.4 پشتیبانی از پروفایل‌های HumanIK را در هنگام صادرات شخصیت‌ها در قالب FBX اضافه می‌کند. این ویژگی به هنرمندان امکان می‌دهد شخصیت‌های خود را با استفاده از ابزارهای حرکتی که در سایر نرم‌افزارهای 3D موجود است، متحرک کنند. این به‌روزرسانی همچنین شامل بهبودهایی در جستجوی Content Manager برای تسهیل یافتن محتوای مورد نیاز هنرمندان است.

در کل، iClone 8.4 و Character Creator 4.4 به‌روزرسانی‌های مهمی هستند که به کاربران در ایجاد شخصیت‌های 3D و انیمیشن آن‌ها کمک می‌کنند. اگر به دنبال نرم‌افزارهای انیمیشن شخصیت در زمان واقعی و ابزار ایجاد شخصیت 3D هستید، این به‌روزرسانی‌ها ارزش بررسی را دارند.

نرم افزار character creator

درباره نرم افزار iclone 8

iClone سریع‌ترین نرم‌افزار انیمیشن سه‌بعدی بلادرنگ است که به کاربران کمک می‌کند به راحتی انیمیشن‌های حرفه‌ای برای فیلم‌ها، previz، انیمیشن، ویدیو و بازی‌ها تولید کنند. نرم افزار آیکلون دنیای انیمیشن‌های سه بعدی را در محیطی کاربرپسند که عملکرد چهره، انیمیشن شخصیت‌ها، تولید موکاپ، طراحی صحنه و داستان‌سرایی سینمایی را ترکیب می‌کند، ساده می‌کند.

بروز رسانی iclone 8

iClone 8.4 یک به‌روزرسانی بسیار بزرگ است که یک مجموعه ابزار کامل برای شبیه‌سازی جمعیت را به آن اضافه می‌کند. کاربران می‌توانند شخصیت‌های جمعیت را در سراسر یک صحنه سه‌بعدی با استفاده از مجموعه‌ای از ابزارهای جدید پراکنده توزیع کنند،

حرکت شخصیت‌ها در اطراف صحنه را می‌توان با استفاده از یک navmesh به سبک بازی یا با ایجاد مسیرهای خطی برای دنبال کردن آن‌ها با استفاده از کنترل‌های ساده point-and-click کنترل کرد. رفتارهای flocking و avoidance داخلی کنترل می‌کنند که بازیگران جمعیت چقدر به یکدیگر نزدیک می‌شوند.

برای تغییر ظاهر شخصیت‌های جمعیت، کاربران می‌توانند آن‌ها را به گروه‌های Actor با تنظیمات مواد سفارشی مرتب کنند. سپس گروه‌ها را می‌توان با حرکات خاصی جفت کرد. برای بهبود عملکرد، می‌توان شخصیت‌ها را به حالت Lite تغییر داد که برخی از عملکردهای انیمیشن را قفل می‌کند و این مجموعه ابزار از فشرده‌سازی تصویر DDS برای کاهش زمان بارگذاری پشتیبانی می‌کند.

ویژگی Crowd Sim Reinvented در iclone 8

با Motion Director، انیمیشن‌های جمعیتی قابل سفارشی‌سازی و واقع‌گرایانه‌ای را در زمان واقعی ایجاد کنید. از فناوری تطبیق حرکت برای هدایت کاراکترها در فضاهای سه بعدی به طور هوشمندانه استفاده کنید و از برخورد آنها با موانع جلوگیری کنید. شخصیت‌های واقعی با حالات چهره، لوازم جانبی و سبک‌های انیمیشن متنوع تولید کنید که برای صحنه‌های شلوغ در هر فاصله‌ای مناسب است. فهرست بازیگران را می‌توانید به راحتی با استفاده از ActoCore، Character Creator یا شخصیت‌های سفارشی آماده شده با AccuRIG گسترش دهید.

به‌روزرسانی‌های Motion Director در iclone 8.4

iClone 8.4 یک به‌روزرسانی بزرگ است که شامل یک سیستم شبیه‌سازی جمعیت جدید به همراه بهبودهای متعدد در مجموعه ابزار طراح حرکت است. سیستم شبیه‌سازی جمعیت جدید به هنرمندان اجازه می‌دهد تا صحنه‌های شلوغی از شخصیت‌های 3D را با سرعت و دقت بیشتری ایجاد کنند. این سیستم شامل ابزارهای جدیدی برای توزیع شخصیت‌ها در سراسر صحنه، کنترل حرکت آنها و ایجاد رفتارهای طبیعی برای آنها است.

مجموعه ابزار طراح حرکت نیز در iClone 8.4 بهبود یافته است. این مجموعه ابزار به هنرمندان اجازه می‌دهد تا شخصیت‌های خود را به صورت خودکار یا نیمه خودکار انیمیت کنند. در نسخه جدید، کاربران می‌توانند حرکات بدن فوقانی سفارشی را با حرکات پا تولید شده توسط Motion Director مخلوط کنند. همچنین، تنظیمات اجتناب شخصیت‌ها نیز اکنون قابل تنظیم هستند.

نرم افزار iclone 8

بروز رسانی برای نرم افزار Character Creator 4.4

Character Creator 4.4 یک به‌روزرسانی کوچکتر برای نرم‌افزار ایجاد شخصیت سه‌بعدی Character Creator 4 است. این به‌روزرسانی شامل دو ویژگی اصلی است، پشتیبانی از پروفایل‌های HumanIK هنگام صادرات شخصیت در قالب FBX و همچنین بهبود جستجو در مدیریت محتوا که یک نگاه مختصر به آن میپردازیم.

HumanIK یک پلتفرم موتور حرکت انسان است که توسط Autodesk توسعه یافته است. این پلتفرم به هنرمندان اجازه می‌دهد تا انیمیشن‌های طبیعی و واقع‌گرایانه‌تری برای کارکترهای خود ایجاد کنند.

پشتیبانی از پروفایل‌های HumanIK در Character Creator 4.4 به هنرمندان این امکان را می‌دهد تا شخصیت‌های خود را در برنامه‌های دیگر که از HumanIK پشتیبانی می‌کنند، وارد کنند. این امر می‌تواند برای هنرمندانی که می‌خواهند انیمیشن‌های خود را در برنامه‌های مانند Maya یا Unreal Engine تکمیل کنند، مفید باشد.

و همچنین بهبود جستجو در مدیریت محتوا که یک ویژگی در Character Creator 4 است و به هنرمندان امکان می‌دهد تا منابع خود را مانند مدل‌ها، بافت‌ها و حرکات را سازماندهی و مدیریت کنند. بهبود جستجو در مدیریت محتوا در کاراکتر کریتور 4 باعث می‌شود که هنرمندان منابع مورد نظر خود را سریع‌تر و آسان‌تر پیدا کنند. این امر می‌تواند به صرفه‌جویی در زمان و افزایش بهره‌وری کمک کند.

قیمت و سیستم مورد نیاز

هر دو iClone 8.4 و Character Creator 4.4 برای Windows 7 تا 11 در دسترس هستند. مجوزهای دائمی جدید برای Character Creator 4.4 299 دلار و برای iClone 8.4 599 دلار است. هر دو به‌روزرسانی برای کاربران فعلی رایگان هستند. اگر در ایران هستید هر دوی این نرم افزارهای را به همراه کرک می توانید از سایت ما دانلود کنید اما اگر در خارج از ایران باشید برای استفاده از نرم افزارها حتما باید آن را از سایت اصلی خریداری کنید

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد اگر این مقاله را دوست داشتید از شما درخواست میکنم آن را به اشتراک بگذارید.

دوره آموزش آنلاین

انیمیشن سازی سه بعدی با نرم افزار مایا

دوره آموزش انیمیشن‌سازی سه بعدی با نرم‌افزار مایا، یک دوره آموزشی جامع است که به صورت آنلاین و در بستر اسکای روم به صورت هفتگی تشکیل می‌شود و به هنرجویان کمک می‌کند تا اصول و تکنیک‌های انیمیشن سه بعدی را با استفاده از نرم‌افزار مایا بیاموزند

مقاله های مرتبط با این موضوع

پیشنهاد می کنیم جهت افزایش سطح دانش در انیمیشن، سایر مقاله های سایت پرشین انیمیشن را هم مطالعه نمایید

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد اگر این مقاله را دوست داشتید از شما درخواست میکنم آن را به اشتراک بگذارید.

نوشته قبلی

نرم‌افزار The Foundry Mari

نوشته بعدی

شرکت ادبی Substance 3D Modeler 1.5 را عرضه کرد

8 دیدگاه در “Reallusion نرم‌افزار iclone را بروزرسانی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی پرشین انیمیشن

جهت استفاده از تمام امکانات سایت لطفا در آن ثبت نام نمایید

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری