نرم‌افزار Reallusion AccuRig

نرم‌افزار Reallusion AccuRig

نرم‌افزار AccuRig محصول شرکت معروف و پیشرو  Reallusion است که یک نرم‌افزار کمکی برای تسریع در فرایند ریگ کاراکتر‌های سه بعدی است و یکی از بهترین نرم افزارهای حرفه‌ای و قابل اطمینان برای متحرک‌سازی کاراکتر است در ادامه نرم‌افزار آکو ریگ را معرفی خواهیم کرد.

درباره نرم افزار AccuRig

نرم‌افزار AccuRIG یک برنامه رایگان است که برای سریع در فرایند ریگ در کاراکتر‌های سه بعدی ساخته شده است در واقع آکوریگ فرایند ریگ در انیمیشن‌سازی و متحرک‌سازی کاراکتر می‌تواند بسیار مفید باشد این نرم افزار  با هدف کاهش انجام فرایند فنی برای کاراکتر‌سازی با تمرکز بر طراحی مدل با اتوماسیوناست و شما در 5 مرحله ساده مدل‌هایی که در حالت A/T/Scan یا با مش‌های کم/بالا/چند مشبک را انجام می‌دهد و نتایج کار بسیار دقیق و عالی خواهد بود. در این برنامه پس از وارد کردن کاراکتر و اعمال ریگ و استخوان گذاری روی آن خروجی را مستقیماً به همه نرم افزارهای  سه بعدی اصلی مانند مایا صادر می‌کند و همچنین می‌توانید کاراکتر را مستقیماً در ActorCore آپلود کنید و هزاران انیمیشن آماده تولید را برای بازی، فیلم، archviz، شخصیت‌های دیجیتال و موارد دیگر امتحان کنید.

تبدیل کاراکتر به انیمیشن

نرم‌افزار AccuRIG ریگ‌های تمام بدن و انگشت را برای شخصیت‌های دوپا تولید می‌کند و آنها را در قالب FBX و USD برای استفاده در برنامه‌های DCC و موتورهای بازی مانند Blender، Cinema 4D، Omniverse، Unity و Unreal Engine صادر می‌کند. با استفاده از مراحل ساده سازی خودکار AccuRIG و انیمیشن‌های آماده استفاده از ActorCore از صدها شخصیت قابل دانلود رایگان موجود در بازارهای آنلاین مانند Sketchfab استفاده کنید. توسعه‌دهندگان محتوا ممکن است AccuRIG را در جریان کار خود بگنجانند و خلاقیت‌ها را به شخصیت‌های تقلبی تبدیل کنند که فوراً ارزش آنها را افزایش می‌دهد.

نرم افزار AccuRIG

مدل‌های ساخته شده با نرم‌افزار  AccuRig یا به عنوان نام کامل آن ActorCore AccuRIG، همتای Reallusion برای کاراکترهای خودکار موجود با Mixamo، کتابخانه آنلاین رایگان شخصیت‌های سه بعدی و کلیپ‌های حرکتی Adobe است و این نرم‌افزار برای استفاده با ActorCore کتابخانه آنلاین خود Reallusion از کاراکتر‌ها و حرکات سه بعدی طراحی شده است که برخی از آنها به صورت رایگان در دسترس هستند اما می‌توانند مستقل از آن استفاده شوند. را می‌توان به فرمت‌های آماده انیمیشن صادر کرد، از جمله؛ FBX، USD و iAvatar. این فرمت‌ها با Unreal Engine، Unity، Blender، iClone، Omniverse، Maya، 3ds Max، MotionBuilder، Cinema 4D و هر ابزار سه بعدی دیگر سازگار هستند.

نرم افزار AccuRIG

نرم‌افزار Reallusion AccuRig یا به عنوان نام کامل آن ActorCore AccuRIG، همتای Reallusion برای کاراکترهای خودکار موجود با Mixamo، کتابخانه آنلاین رایگان شخصیت‌های سه بعدی و کلیپ‌های حرکتی Adobe است و این نرم‌افزار برای استفاده با ActorCore کتابخانه آنلاین خود Reallusion از کاراکتر‌ها و حرکات سه بعدی طراحی شده است که برخی از آنها به صورت رایگان در دسترس هستند اما می‌توانند مستقل از آن استفاده شوند.

دموی نرم افزار Reallusion AccuRig

لینک دانلود نرم افزار AccuRig

 نرم افزار AccuRig کاملا رایگان است اما برای استفاده از آن باید یک حساب کاربری در ActorCore داشته باشید

نرم افزارهای انیمیشن سازی مرتبط

نوشته قبلی

نرم‌ افزار Quixel Mixer

نوشته بعدی

نرم‌افزار NextLimit RealFlow

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی پرشین انیمیشن

جهت استفاده از تمام امکانات سایت لطفا در آن ثبت نام نمایید

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری