نرم افزار Reallusion Character Creator

نرم افزار Reallusion Character Creator  نرم‌افزاری قدرتمند  منحصر به فرد و حرفه‌ای برای ساخت کاراکتر انیمیشنی ، بازی‌ های کامپیوتری ، AR و واقعیت مجازی یا VR می‌باشد. نرم افزار Reallusion Character Creator کار طراحان کاراکتر را بسیار راحت تر  کرده است و  به وسیله آن می‌توانند دست به تولید و رندر کاراکتر های سه بعدی بزنند.

کاربرد : نرم افزار تخصصی ساخت کاراکتر
شرکت توسعه و منتشر کننده : Reallusion
سایت شرکت سازنده

نرم افزار Reallusion Character Creator یکی از نرم افزارهایی است که به صورت تخصصی شخصیتهای سه بعدی انیمیشنی ، رندر کردن و متحرک سازی را انجام می‌دهد.

شخصیت های تولید شده توسط  نرم افزار Character Creator قابلیت چهار بعدی دارند یعنی اینکه علاوه بر حالتهای چهره و  متحرک سازی کامل بدن قابلیت حرکت لبها جهت صداگذاری را دارا می‌باشند.

با استفاده از نرم افزار Reallusion Character Creator میتوان اجسام سه بعدی را ایجاد کرد. با استفاده از فناوری لایه باز و چند لایه ای میتوان لباس های مختلفی را برای کاراکترها در نظر گرفت.

نرم‌افزار Character Creator

همچنین قابلیت‌هایی چون موی سر، زیورآلات پویانمایی های گوناگون را ایجاد و یا از آرشیو به درون محیط کار برنامه وارد کرد. میتوان از رندر لحظه‌ای جهت ایجاد نور و سایه در کار بهره برد. جهت ایجاد نور طبیعی میتوان برای هر جسمی در برنامه سایه ایجاد کرد. صحنه را با دوربین‌های واقعی و نورپردازی HDRi تنظیم کرد. به وسیله تصاویر ترکیب سینمایی ایجاد کرد و عناصر سه بعدی قرار داد و نورپردازی مجازی خلق کرد. خوش مصنوعی که توسط GPU رندر می‌شود نرم‌افزار را بسیار اینتراکتیو کرده و سرعت بالایی به خروجی های ایجاد شده میدهد. از دیگر امکانات این برنامه ایجاد PBR اتوماتیک و سایه روشن و قابلیت ایجاد رنگ پوست طبیعی SSS می‌باشد.

از قابلیت‌های پیشرفته character creator  می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • یکپارچگی آن با تکنولوژی InstaLOD
  • پشتیبانی از احیا چندضلعی
  • ادغام مپ‌های UV
  • تولید تکسچر
  • ایجاد شبکه برای نسل LOD
  • هماهنگی با نرم‌افزار Maya و اکثر برنامه های کار با سه بعدی
  • گرفتن تنظیمات خروجی جهت هماهنگی بهینه و کار با ابزار Unity، Unreal و Sketchfab

جمع بندی 

Reallusion با انتشار همزمان iClone 8 (iC8) و Character Creator 4 (CC4) به تکامل پلتفرم پویانمایی شخصیت‌های کاربرپسند و پویا خود ادامه می‌دهد. نسخه‌های جدید این نرم‌افزار ابزارهای در دسترس را برای ایجاد و متحرک کردن انسان‌های دیجیتالی مقیاس‌پذیر و انسان‌نما در اختیار هنرمندان قرار می‌دهد.

دانلود نرم افزار Character Creator

در لینک زیر شما آخرین نسخه منتشر شده نرم افزار Character Creator را با نام تجاری Reallusion Character Creator 4.00.0511.1 Win x64 برای سیستم عامل ویندوز 64 بیت با کرک تست شده پرشین انیمیشن دانلود کنید , و همچنین می توانید از باندل های نرم افزار کاراکتر کریتور نیز برای تسریع در زمان وپیاده سازی بهتر  ایده تان استفاده کنید

به روز شده تاریخ 4 خرداد 1401

گالری نرم افزار Character Creator
دموی نرم افزار Character Creator

Play Video about modo

راهنمای نصب نرم افزار Character Creator

برای دیدن این بخش باید اشتراک ویژه داشته باشید