نرم افزار PixPlant

نرم افزار pixplant  یکی از نرم افزار هایی که است که برای ساخت تکسچر استفاده می شود. از pixplant در ساخت و ادیت و طراحی تکسچر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد : طراحی سه بعدی لباس
شرکت توسعه و منتشر کننده:  PixPlant/FaronStudio 
سایت شرکت سازنده

درباره نرم افزار  PixPlant 

از آنجایی که فرایند ساخت تکسچر در نرم افزارهای جنرال مانند فتوشاپ زمان بر است این نرم افزار در کسری از ثانیه می تواند تصویر شما را به تکسچر تبدیل کند و همچنین می توانید چندین مپ از جمله نرمال مپ از آن خروجی با کیفیت بالا بگیرید کاری که در نرم افزار فتوشاپ زمان بر تر هست

نرم افزار pixplant

ویژگی های نرم افزار  PixPlant 

نرم افزار PixPlant یک ابزار بسیار ساده و در حین حال کاربردی است. با وارد کردن یک عکس البته به شرطی که از زاویه مناسب گرفته شده باشد مانند عکس سنگ یا چمن و… می تواند با موتور های خود آن را پردازش کند و در نهایت یک تکسچر تحویل دهد که از نظر زمان برای کاربران صرفه جویی می شود و همچنین یک تکسچر باکیفیت بالا و بی نقص دریافت می کنید

کیفیت کار نهایی به عکس اولیه بستگی دارد اگر عکس معرفی شده کیفیت خوبی داشته باشد تکسچر هم بدون نقص خواهد بود به طوری که هر چقدر روی مدل تکرار شود مشکلی در نمایش آن پیش نخواهد آمد)

به نحوی دیگر می توان گفت که تکسچر ساز هوشمندی است که فقط با وارد کرد عکس آن به شکل تکسچر تحویل میدهد.

نرم افزار pixplant

یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار پیکس پلن  قابلیت تولید map های سه بعدی و تکسچر های سه بعدی که روی زمان رندر تاثیر زیادی دارد برای مثلا به جای مدل سازی سنگ ریزه ها از تکسچر آن استفاده می کنند که همان تصویر واقع گرا را نهایتا به دست می آورند اما زمان رندر به شدت کاهش پیدا می کند که یکی از ویژگی های مثبت pixplant  است

نویسنده : مجید پویافر
منبع: پرشین انیمیشن
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد

نرم افزار PixPlant در حال حاضر برای سیستم عامل ویندوز  در دسترس می باشد. آخرین نسخه نرم افزار PixPlant با نام PixPlant.v5.0.40.x64 با حجم 30 مگابایت  برای ویندوز 64 بیت که در تاریخ 1401/2/10 منتشر شده از سایت پرشین انیمیشن با کرک تست شده  دانلود کنید.

رمز فایل: persiananimation.com

Play Video about pixplant_gallery

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked exe را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.