درباره نرم افزار PixPlant

نرم افزار Rizom UV محصول کمپانی Rizomelab بوده که برای ساخت متریال و ویرایش آن استفاده می شود، قیمت این نرم افزار ۱۴.۹۰ یورو برای یک ماه است که بعد از ۱۲ ماه به قیمت ۱۴۹.۹ یورو به صورت دائمی فروخته می شود و در نسخه دیگر آن ۲۹.۹۰ یورو برای یک ماه و قیمت نسخه دائمی آن هم ۲۹۹ یورو است که در ایران نسخه کرک شده بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

نرم افزار Rizom UV در هر نسخه جدیدی که عرضه می کند سعی در حل مشکلات و باگ های قبلی و به روز نگه داشتن نرم افزار خود دارد، نرم افزار RizomUV Real/Virtual Space RizomUV نسبت به نسخه های اولیه خود با توجه به به روز رسانی های که انجام شده تا حد زیادی بهبود پیدا کرده است همچنین واقع گرایی و مقیاس پذیر بودن هم برمحبوبیت آن افزوده است.


کاربرد : طراحی سه بعدی لباس
شرکت توسعه و منتشر کننده : pixplant
سایت شرکت سازنده


درباره PixPlant 

نرم افزار pixplantv3  (پیکس پلنت ) یکی از نرم افزار هایی که است که برای ساخت تکسچر استفاده می شود. از pixplant در ساخت و ادیت و طراحی تکسچر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که فرایند ساخت تکسچر در نرم افزارهای جنرال مانند فتوشاپ زمان بر است این نرم افزار در کسری از ثانیه می تواند تصویر شما را به تکسچر تبدیل کند و همچنین می توانید چندین مپ از جمله نرمال مپ از آن خروجی با کیفیت بالا بگیرید کاری که در نرم افزار فتوشاپ زمان بر تر هست

نرم افزار pixplant

ویژگی های PixPlant 

PixPlant ( پیکس پلنت ) یک نرم افزار بسیار ساده و در حین حال کاربردی است که همین یکی از بهترین ویژگی های آن است. شما با وارد کردن یک عکس البته به شرطی که از زاویه مناسب گرفته شده باشد مانند عکس سنگ یا چمن و… می تواند با موتور های خود آن را پردازش کند و در نهایت یک تکسچر تحویل دهد که از نظر زمان برای کاربران صرفه جویی می شود و همچنین یک تکسچر باکیفیت بالا و بی نقص دریافت می کنید (کیفیت کار نهایی به عکس اولیه بستگی دارد اگر عکس معرفی شده کیفیت خوبی داشته باشد تکسچر هم بدون نقص خواهد بود به طوری که هر چقدر روی مدل تکرار شود مشکلی در نمایش آن پیش نخواهد آمد) به نحوی دیگر می توان گفت که تکسچر ساز هوشمندی است که فقط با وارد کرد عکس آن به شکل تکسچر تحویل میدهد.

نرم افزار pixplant

یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار pixplant v3 قابلیت تولید مپ های سه بعدی و تکسچر های سه بعدی که روی زمان رندر تاثیر زیادی دارد برای مثلا به جای مدل سازی سنگ ریزه ها از تکسچر آن استفاده می کنند که همان تصویر واقع گرا را نهایتا به دست می آورند اما زمان رندر به شدت کاهش پیدا می کند که یکی از ویژگی های مثبت نرم افزار پیکس پلنت است

نرم افزار pixplant

نویسنده : مجید پویافر
منبع: پرشین انیمیشن
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد

دانلود نرم افزار PixPlant​

شما در لینک زیر می توانید آخرین نسخه منتشر شده با نام PixPlant v3.0.15 x64 که در تاریخ ۲۰۱۹/۰۳/۰۶ با حجم ۳۰ مگابایت برای ویندوز ۶۴ بیتی همراه با کرک تست شده توسط تیم پرشین انیمیشن مرکز (  آموزش انیمیشن مجازی ) دانلود نمایید.

 نسخه ویندوز

گالری نرم افزار PixPlant​

مطالب مرتبط