نرم‌افزار PixPlant

نرم‌افزار pixplant یکی از نرم افزار‌هایی که است که برای ساخت تکسچر استفاده می‌شود. از pixplant در ساخت و ادیت و طراحی تکسچر بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد : طراحی سه بعدی لباس
شرکت توسعه و منتشر کننده:  PixPlant/FaronStudio

درباره نرم‌افزار PixPlant

از آنجایی که فرایند ساخت تکسچر در نرم افزارهای جنرال مانند فتوشاپ زمان بر است این نرم‌افزار در کسری از ثانیه می‌تواند تصویر شما را به تکسچر تبدیل کند و همچنین می‌توانید چندین مپ از جمله نرمال مپ از آن خروجی با کیفیت بالا بگیرید کاری که در نرم‌افزار فتوشاپ زمان بر‌تر است.

درباره نرم افزار pixplant

ویژگی‌های نرم‌افزار PixPlant 

برنامه PixPlant  یک ابزار بسیار ساده و در حین حال کاربردی است. با وارد کردن یک عکس البته به شرطی که از زاویه مناسب گرفته شده باشد مانند عکس سنگ یا چمن و… می‌تواند با موتور‌های خود آن را پردازش کند و در نهایت یک تکسچر تحویل دهد که از نظر زمان برای کاربران صرفه جویی می‌شود و همچنین یک تکسچر باکیفیت بالا و بی‌نقص دریافت می‌کنید.

کیفیت کار نهایی به عکس اولیه بستگی دارد اگر عکس معرفی شده کیفیت خوبی داشته باشد تکسچر هم بدون نقص خواهد بود به طوری که هر چقدر روی مدل تکرار شود مشکلی در نمایش آن پیش نخواهد آمد.

به نحوی دیگر می‌توان گفت که تکسچر ساز هوشمندی است که فقط با وارد کرد عکس آن به شکل تکسچر تحویل می‌دهد.

یکی دیگر از ویژگی‌های برنامه PixPlant  قابلیت تولید map‌های سه بعدی و تکسچر‌های سه بعدی که روی زمان رندر تاثیر زیادی دارد برای مثلا به جای مدل‌سازی سنگ ریزه‌ها از تکسچر آن استفاده می‌کنند که همان تصویر واقع گرا را نهایتا به دست می‌آورند اما زمان رندر به شدت کاهش پیدا می‌کند که یکی از ویژگی‌های مثبت pixplant است.

نویسنده : مجید پویافر
منبع: پرشین انیمیشن
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

دانلود نرم افزار پیکس پلنت

نرم‌افزار PixPlant در حال حاضر برای سیستم عامل ویندوز در دسترس است. آخرین نسخه *-+PixPlant با نام PixPlant.v5.0.40.x64 با حجم 30 مگابایت  برای ویندوز 64 بیت که در تاریخ 1401/2/10 منتشر شده از سایت پرشین انیمیشن با کرک تست شده  دانلود کنید.

رمز فایل فشرده: persiananimation.com

سیستم نرم افزار پیکس پلنت

Windows 11, 10, 8.1 or 7 SP1, 64-bit
Direct3D 11 compatible GPU
Includes a plug-in compatible with Adobe Photoshop CC/CS and other 64-bit hosts

آموزش نصب نرم افزار پیکس پلنت

ابتدا نرم‌افزار را از حالت فشرده خارج کنید.
نرم‌افزار را نصب کنید.
محتویات پوشه Cracked exe را در محل نصب نرم‌افزار کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
نرم‌افزار را اجرا کنید.