پلاگین Golaem Crowd

پلاگین Golaem

دانلود پلاگین Golaem Crowd

پلاگین Golaem Crowd یکی از پلاگین مطرح در زمینه شبیه سازی جمعیت و سیاهی لشکر در نرم افزار مایا می باشد که مورد استقبال کاربران قرار گرفته است و همین امر موجب شده که گروه توسعه دهنده پلاگین GolaemCrowd را خیلی زود به زود آپدیت کرده که این یکی از مهمترین ویژگی نسخه های پلاگین Golaem می باشد.

پلاگین Golaem برای لینوکس ( Linux ) و سیستم عامل های ویندوز ( windows ) در سیستم های 64 بیت منتشر شده و قابل دسترس است. این پلاگین دارای نسخه رایگان و غیر رایگان است، نسخه غیر رایگان آن با توجه به امکانات و تعداد روز قیمت های متغیری دارد.

اکنون شما می توانید آخرین نسخه آپدیت شده پلاگین Golaem Crowd با نام Golaem Crowd 7.3.4 for Maya 2017 to 2020 Win با حجم 45 مگابایت (به غیر از نسخه های قدیمی) در تاریخ 2020/05/07 برای نسخه  مایا 2020  منتشر شده را دانلود کنید . کرک پلاگین Golaem توسط تیم پرشین انیمیشن ( مرکز آموزش انیمیشن مجازی  ) تست و قابل اعتماد است.

دانلود مستقیم پلاگین  Golaem Crowd 7.3.4 for Maya 2020 

آموزش پلاگین های نرم افزار مایا ( Maya ) در سایت پرشین انیمیشن قرار دارد

دانلود سایر نسخه های این نرم افزار

        دانلود کرک پلاگین Golaem

       نسخه Linux

کاربرد : پلاگین قدرتمند برای  شبیه سازی جمعیت و سیاهی لشگر
شرکت توسعه و منتشر کننده : Golaem Crowd
سایت شرکت سازنده

درباره پلاگین Golaem Crowd

پلاگین Golaem Crowd توسط شرکت Golaem در سال 2009 در شهر رن (Renes) در کشور فرانسه تاسیس شد و در سال 2011 پلاگینی را تحت عنوان ( Golaem Crowd ) به جهان عرضه کرد که تا به امروز توانسته جایگاه خوبی در استودیو های انیمیشن سازی و فیلم سازی سر تا سر دنیا پیدا کنند و هنرمندان و شرکت های فیلم سازی زیادی از پلاگین Golaem استفاده می کنند

golaem

هوش مصنوعی پلاگین Golaem Crowd

Golaem Crowd از زبان های برنامه نویسی C++ ، MEL ، phthop استفاده می کند که تا به امروز توانسته که جایگاه خوبی در استودیو های انیمیشن سازی و فیلم سازی پیدا کند روش کار این پلاگین به این صورت است که می تواند جمعیت زیاد یا همان سیاه لشکر را در کمترین زمان شبیه سازی کند البته لازم به ذکر است که این پلاگین توانایی شبیه سازی هر کاراکتر و آبجکت و مدل را در تعداد نامحدود دارد مثلا برای ساخت ترافیک های شهری یا جنگل و… می تواند استفاده شود که در هر نسخه نسبت به نسخه قبل قدرت بیشتر و عملکرد بهتری داشته است.

از دیگر ویژگی های این پلاگین می توان به خاص بودن رفتار و حرکت هر یک از کاراکتر ها اشاره کرد ( اعمال فیزیک و رفتار برای هر کاراکتر ) که خود این روش تاثر بسیار زیادی در واقع گرایی نشان دادن تصویر و فیلم دارد. سرعت کار golaem به حدی بالا است که می توان در عرض چند دقیقه کاراکتر هایی را خلق کند که در صحنه پیاده روی می کنند از دیگر ویژگی های این پلاگین می توان به موارد زیراشاره کرد

ویژگی های پلاگین Golaem 

  • طراحی وساخت سیاهی لشکر در کمترین زمان و بودجه کم
  • خلق کاراکتر های واقع گرا ، تاثیر گرفتن کاراکتر های ساخته شده از محیط
  • امکان نصب و راه اندازی آسان استفاده از این پلاگین
  • از نظر مالی هم برای استودیو ها بسیار بصرفه است
  • و در نهایت با صرف کمترین بوجه مالی به تصویر مورد نظر خواهد رسید
  • دارای هوش مصنوعی نیز می باشد
  • و…

آموزش پلاگین Golaem Crowd

آموزش پلاگین goleam با مقایسه آن با نرم افزار قدرتمند مسیو ( نرم افزار massiv ) می توان گفت خیلی سخت نیست شما پس از اینکه آموزش انیمیشن با نرم افزار مایا را آغاز کنید متوجه می شوید یاد گرفتن برخی پلاگین ها خیلی خوب است ولی این پلاگین نوعی پلاگین کم کاربرد می باشد و تا زمانی که به ساخت جمعیت نیاز نداشته باشید نیازی به نصب و آموزش پلاگین golaem نیست پس در صورت احساس نیاز نرم افزار golaem را یاد بگیرید (پیشنهاد نویسنده)

نویسنده : مجید پویافر
منبع: پرشین انیمیشن
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلا مانع می باشد

مطالب این نرم افزار هنوز به اتمام نرسیده و در حال نگارش می باشد