پلاگین Golaem Crowd

پلاگین Golaem Crowd یکی از پلاگین‌های مطرح در زمینه شبیه‌سازی جمعیت و سیاهی لشکر در نرم‌افزار مایا می‌باشد که مورد استقبال کاربران قرار گرفته است و همین امر موجب شده که گروه توسعه دهنده پلاگین GolaemCrowd را خیلی زود به زود آپدیت کرده که این یکی از مهمترین ویژگی نسخه‌های نرم‌افزار Golaem است.

کاربرد : ساخت سیاهی لشگر
شرکت توسعه و منتشر کننده: Golaem Crowd
سایت شرکت سازنده

درباره پلاگین Golaem Crowd

شرکت Golaem در سال 2009 در شهر رن (Renes) در کشور فرانسه تاسیس شد و در سال 2011 پلاگینی را تحت عنوان پلاگین Golaem Crowd به جهان عرضه کرد که تا به امروز توانسته جایگاه خوبی در استودیو‌های انیمیشن سازیو فیلم‌سازی سر تا سر دنیا پیدا کنند و هنرمندان زیادی از این پلاگین استفاده می‌کنند.

دانلود پلاگین Golaem

ویژگی‌های پلاگین Golaem Crowd

در ساخت پلاگین Golaem از زبان‌های برنامه نویسی C++، MEL، phthop استفاده شده است پلاگین Golaem برای اولین بار در سال 2016 در کشور فرانسه به بازار جهانی معرفی شد که تا به امروز توانسته که جایگاه خوبی در استودیو‌های انیمیشن‌سازی و فیلم‌سازی پیدا کند.
روش کار Golaem Crow 8.2 به این صورت است که می‌تواند جمعیت زیاد یا همان سیاه لشکر را در کمترین زمان شبیه‌سازی کند البته لازم به ذکر است که این پلاگین توانایی شبیه‌سازی هر کاراکتر و آبجکت ومدل را در تعداد نامحدود دارد مثلا برای ساخت ترافیک‌های شهری یا جنگل می‌تواند استفاده شود که در هر نسخه نسبت به نسخه قبل قدرت بیشتر وعملکرد بهتری داشته است.
از دیگر ویژگی‌های Golaem Crow می‌توان به خاص بودن رفتار و حرکت هر یک از کاراکتر‌ها اشاره کرد (اعمال فیزیک و رفتار برای هر کاراکتر) که خود این روش تاثر بسیار زیادی در واقع گرایی نشان دادن تصویر و فیلم دارد سرعت کار این پلاگین به حدی بالا است که می‌توان در عرض چند دقیقه کاراکتر‌هایی راخلق کند که در صحنه پیاده روی می‌کنند از دیگر ویژگی‌های این پلاگین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

پلاگین Golaem

ویژگی های  پلاگین Golaem Crowd

  • طراحی و ساخت سیاهی لشکر در کمترین زمان و بودجه کم
  • خلق کاراکتر‌های واقع گرا
  • تاثیر گرفتن کاراکتر‌های ساخته شده از محیط 
  • امکان نصب و راه اندازی آسان
  • استفاده از این پلاگین از نظر مالی
  • هم برای استودیو‌ها بسیار بصرفه است و در نهایت با صرف کمترین
  • بوجه مالی به تصویر مورد نظر خواهد رسید.

منبع: پرشین انیمیشن
نویسنده: مجید پویافر
استفاده از این مطلب بنا مانع است.

 آخرین نسخه زیلیز شده پلاگین Golaem Crowd با نام Golaem Crow 8.2 for Maya.Win. x64 با حجم 100 مگابایت (به غیر از نسخه‌های قدیمی) در تاریخ 1401/07/01 برای نسخه مایا 2023  منتشر شده را دانلود کنید. کرک پلاگین Golaem توسط تیم پرشین انیمیشن تست و قابل اعتماد است. پلاگین گلیم دارای نسخه رایگان و غیر رایگان است، نسخه غیر رایگان آن با توجه به امکانات و تعداد روز قیمت‌های متغیری دارد.

رمز فایل فشرده: persiananimation.com

کرک پلاگین Golaem Crowd عرضه شده در سایت پرشین انیمیشن جنبه آموزشی دارد، در صورتی که قصد استفاده تجاری از پلاگین Golaem Crowd  دارید از سایت اصلی آن خریداری کنید.

گالری پلاگین Golaem Crowd

نمایش ویدیو درباره GOLAEM
دموی پلاگین Golaem Crowd
برای مشاهده این قسمت باید اشتراک ویژه داشته باشید.