نرم افزار Adobe Character Animator

نرم افزار Adobe Character Animator یکی از مطرح ترین نرم افزارهای کاراکتر سازی است که از آن برای ساخت و متحرکسازی انواع کاراکتر استفاده می شود.

کاربرد: انیمیشن دو بعدی
شرکت توسعه و منتشر کننده: Adobe

درباره نرم افزار نرم افزار Adobe Character Animator

نرم‌افزار Adobe Character Animator نرم افزاری جهت ساخت انیمیشن از کاراکترها می‌باشد که امکان ایجاد کاراکترهای جذاب و گویا را بر اساس گرافیک‌ها فراهم می‌کند.

نرم‌افزار Adobe Character Animator قابلیت انتقال و بارگیری گرافیک از برنامه‌هایی مانند Adobe Photoshop یا Adobe Illustrator و ساخت انیمیشن از آن‌ها را دارد. این کار را می‌توانید با استفاده از دوربین، میکروفن، صفحه کلید، موس و صفحه نمایش ilisensornogo انجام دهید. هنگامی که در حال ضبط هستید، نرم‌افزار Adobe Character Animator حالات چهره شما را دنبال کرده، حرکات لب و دهان را با بیانتان هماهنگ می‌کند و تمام ابعاد حرکت کاراکتر را کنترل می‌کند.

نرم‌افزار Adobe Character Animator در حال حاضر برای سیستم عامل ویندوز و مک عرضه شده است. آخرین نسخه نرم‌افزار Adobe Character Animator با نام Adobe Character Animator 2023 v23.0.0.407 Win x64 برای ویندوز 64 بیت که در تاریخ 1401/07/26 منتشر شده از سایت پرشین انیمیشن با کرک تست شده دانلود کنید.

رمز فایل فشرده: persiananimation.com

کرک نرم افزار Adobe Character Animator عرضه شده در سایت پرشین انیمیشن جنبه آموزشی دارد ، در صورتی که قصد استفاده تجاری از نرم افزار ادوبی کاراکتر انیماتور را دارید حتما از سایت اصلی آن خریداری کنید

ویندوز 10