نرم افزار Toon Boom Harmony

نرم افزار Toon Boom Harmony یکی از بهترین و قدیمی ترین نرم افزار های انیمیشن سازی دو بعدی می باشد که کاربران و استودیوهای زیادی به آن اعتماد کرده و انیمیشن های زیبایی توسط تون بوم ساخته شده است .

کاربرد : انیمیشن سازی دو بعدی 
شرکت توسعه و منتشر کننده : انیمیشن سازی دو بعدی 2D

درباره نرم افزار  نرم افزار Toon Boom Harmony

نرم‌افزار Toon Boom Harmony یکی از بهترین و قدیمی ترین  نرم افزار‌های انیمیشن‌سازی دو بعدی می‌باشد که کاربران و استودیوهای زیادی به آن اعتماد کرده و انیمیشن‌های زیبایی توسط تون بوم ساخته شده است 
نرم‌افزار Toon Boom Harmony ابزارهای کاملی  برای خلق انیمیشن‌های زیبا، دیدنی و چشمگیر دارد که کاربران آن با کمک امکانات موجود در این نرم‌افزار می‌توانند از طریق ساده‌ترین راه‌ها و آرشیوهای در دسترس آن تصاویر متحرک کارتونی ساخت.
نرم‌افزار Toon Boom Harmony در واقع  یکی از بهترین نرم افزارهای انیمیشن‌سازی دو بعدی است و برای هنرجویان و علاقه مندان آماتور و همچنین مدرسان و آموزشگاه‌هایی که به دنبال برنامه‌ای با کاربرد آسان و در عین حال جامع برای آموزش و در دسترس قرار دادن تمام تکنیک‌های ساخت انیمیشن هستند، بسیار مناسب است.

نرم‌افزار ToonBoom Harmony

قابلیت های نرم افزار Toon Boom Harmony

نرم‌افزار Toon Boom Harmony شما را قادر می‌سازد از تصاویر مختلف و یا حتی نقاشی‌های اسکن شده برای ساخت کاراکترهای دو بعدی استفاده کنید، رنگ‌های مختلفی را اعمال کنید، آهنگ و صدا به انیمیشن افزوده و آن‌ها را با حرکت لب‌ها که به آن (لیب سینک می‌گویند ) بسازید. همچنین انیمیشن تولید شده توسط نرم‌افزار تون بوم را می‌توانید در فرمت‌های مختلفی برای وب، فیس بوک، یوتیوب، اینستاگرام آی پد، آیفون و … ایجاد کنید.

سایر ویژگی های نرم افزار Toon Boom Harmony

  • امکان وارد کردن تصاویر اسکن شده از نقاشی‌ها و یا عکس‌های دوربین ها
  • ایجاد نقاشی‌های هنری با ابزارهای پیشرفته
  • هماهنگ‌سازی حرکت دهان با صدا
  • ساخت انیمیشن با عناصر متحرک
  • دسترسی به کتابخانه برای استفاده از امکانات موجود و یا استفاده مجدد از محتوای پروژه‌های دیگر
  • اعمال افکت، سایه و …
  • پیش نمایش انیمیشن ها

لینک دانلود نرم افزار Toon Boom Harmony

نرم افزارهای مرتبط