لوگوی سه بعدی

درباره مجموعه پرشین‌انیمیشن

پرشین‌ انیمیشن در تاریخ 1388/8/8 به صورت رسمی توسط استاد مجید‌پویافر یکی از مجرب‌ترین مدرسین انیمیشن با نرم‌افزار مایا با حداقل 17 سال سابقه تدریس در آموزشگاه‌ها، هنرستان، تربیت مربی و دانشگاه، تاسیس شد و اکنون بیش از یک دهه از فعالیت رسمی آن می‌گذرد.
هرچند تا قبل از آن پرشین‌ انیمیشن با یک گروه از جوانان با انگیزه و با مدیریت مجید پویافر در زمینه ساخت فیلم‌های آموزشی، پروژه‌های انیمیشنی، تیزرهای تبلیغاتی و آموزش انیمیشن به صورت کارورزی و مالتی مدیا فعالیت می‌کرد اما در سال 88 بود که پرشین‌ انیمیشن به صورت حقوقی و به عنوان یک موسسه در تهران با نام مجموعه پرشین‌انیمیشن آغاز به کار کرد. مجموعه پرشین‌ انیمیشن اکنون به عنوان اولین و تنها برند انیمیشن ایران در سازمان مالکیت معنوی به شماره 319576 به ثبت رسیده است.
از آنجا که هر شرکت، موسسه یا مجموعه‌ای برای موفقیت و پیشرفت خود مسیری در پیش می‌گیرد، از این رو مجموعه پرشین‌انیمیشن نیز پایه‌های خود را در چهار اصل بنا کرده است پس در ادامه مطالب به صورت مختصر به چهار اصل اساسی اهداف، خط مشی،  چشم‌انداز و طرح توجیهی  این مجموعه آشنا خواهید شد.

اهداف مجموعه پرشین‌انیمیشن

مطمئنا زمانی که شما وارد مجموعه‌ای می‌شوید در نگاه اول به اهداف آن توجه می‌کنید که آیا با مسیر زندگی، سلیقه یا آینده شما سازگار و در یک مسیر است یا خیر؟
از آنجا که در حال خواندن این مطلب هستید پس معلوم می‌شود که به انیمیشن علاقه مندید به همین منظور از تعارف رایج هدف یا تارگت فاکتور گذشته و مستقیما به هدف مشترک خود یعنی “انیمیشن” می‌پردازیم. بیزینس پلن پرشین‌انیمیشن  در ۱۵۰ صفحه تدوین گردیده است که تمام مسیرهای آن به یک جمله منتهی می‌شود 
(“از آموزش‌ انیمیشن تا تولید و اشتغال در انیمیشن”)
اهداف عمومی پرشین‌ انیمیشن اقداماتی هستند که خودشان در مسیر حرکت ما قرار دارند، به صورت جنرال، پایه و اولیه. برخی از این اهداف عبارتند از: تامین نیازهای آموزشی و یک منبع آموزشی مطمئن به زبان فارسی و به صورت آکادمیک، تامین نرم افزارهای مورد نیاز، تامین سخت افزارها برای هنرجویان که پروژه خود را نهایی کنند، مشاوره و آگاهی، مسیر دهی و هدف گذاری، پشتیبانی آموزشی، مشاوره درآمد زایی، تولید محصولات بومی و عناوین آموزشی و برخی برنامه‌های دیگر.
همین دو خط، مسیر پر پیچ و خمی را در پی خواهد داشت و لازمه رسیدن به این اهداف داشتن یک بستر مطمئن می‌باشد، اقدام به ثبت برند، دریافت مجوزهای فعالیت از نهاد‌های مختلف، راه اندازی وب سایتی زنده و همچنین راه اندازی یک استودیو برای تولید محتوا و فیلم‌های آموزشی و با سعی و تلاش می‌تواند ما را برای رسیدن به این اهداف گارانتی کند، بخاطر همین سال هاست در حال پایه‌ریزی و برنامه‌ریزی برای این اهداف هستم تا نهال کوچکی که در ابتدا با همین اهداف کاشتم امروز به یک درخت تنومند تبدیل شده که ریشه‌های آن به حدی قوی هست که هیچ عامل بیرونی نمی‌تواند اخلالی در رسیدن به اهدافمان ایجاد کند، به همین دلیل است کمی با طمأنینه و با احتیاط جلو می‌رویم و در همین راستا و در نهایت اینکه در مرحله اول حتما باید پلتفرم‌های لازم را آماده می‌کردیم تا به این اهداف برسیم…
در کلام آخر، ما تمام زیر ساخت‌ها را از ثبت، نام “پرشین انیمیشن” به عنوان اولین برند در کشور و پس از برطرف شدن تحریم‌ها ثبت برند پرشین انیمیشن را قطعا جهانی خواهیم کرد و سطح کیفی مجموعه نیز باید مطابق استانداردهای جهانی باشد و اما یک هدف طلایی نیز در نظرم هست که در آینده آن را خواهم گفت
پس، همه شرایط را برای شما فراهم کردیم تا شما هم به هدف خود که در بالاترین سطح می‌تواند یک فیلم ساز مستقل در سطح جهانی شدن باشد برسید.

مجوزهای فعالیت سایت پرشین‌انیمیشن​

تمام مجوز های قانونی که نیاز است یک وب سایت تجاری داشته باشد، دارد. از جمله مجوزهایی از

  • وزارت صنعت و معدن و تجارت : نماد اعتماد الکترونیکی
  • وزارت ارشاد و تعیین هویت با نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال
  • درگاه مستقیم بانکی 
  • برند ثبت شده در اداره مالکیت معنوی

مالکیت معنوی

پرشین‌انیمیشن در سال 1397 به عنوان یک برند تجاری و رسمی در سازمان اسناد و مالکلیت معنوی به ثبت رسیده است

مجوز نشر دیجیتال

برای انتشار هرنوع فایل دیجتیالی و برخط باید از مرکز فناوری و رسانه های دیجیتال مجوز داشته باشید که سایت پرشین انیمیشن به مالکیت مجید پویافر

saman

ساماندهی

وب سایت پرشین انیمیشن دارای لوگوی ساماندهی می باشد

نماد الکترونیکی

سایت پرشین‌انیمیشن دارای نماد الکرونیکی می باشد

پروانه نمایش نشر دیجیتال

گواهی نامه ثبت علامت

پرشین انیمیشن به عنوان یک برند تجاری در سال 1397 در سازمان اسناد و مالکیت معنوی به ثبت رسیده است

حوزه فعالیت پرشین‌انیمیشن

✅ خدمات آموزشی

✅ آموزش های آکادمیک(تعلیمات)

✅ برگزاری و اجرای سمینار

✅ تدریس

✅ انتشار کتابها و مجلات الکترونیکی

✅ نرم افزار های کاربردی کامپیوتر (قابل دانلود)

✅ طراحی و ساخت وب سایت

✅ طراحی سیستم کامپیوتری 

✅ طراحی گرافیکی

✅ طراحی نرم افزار کامپیوتر

✅ انتشار کتابها و مجلات الکترونیکی

✅ ترتیب دادن و مدیریت و هدایت کارگاههای آموزشی

✅ آموزش کاربردی(همراه با نمایش)

✅ طراحی گرافیکی

✅  اطلاعات آموزشی

✅ تالیف و گردآوری کتاب کمک آموزشی در سطوح مختلف تحصیلی

✅خدمات آموزشی مربوط به فناوری اطلاعات

✅ تأمین یا ارائه دوره های آموزشی 

✅ نرم افزار بازی های کامپیوتری

✅ خدمات آموزش و ترویج کار آفرینی

✅ خدمات آموزشی در ماهیت مربیگری،

✅ خدمات مشاوره ای مربوط به آموزش

✅ صادرات

برخی از افتخارات ما

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری
×
کلمه عبور این حساب کاربری را وارد کنید:
یک کد برای ایمیل زیر ارسال گردید:
یک کد برای شماره همراه زیر ارسال گردید: {{ phoneNumber }}