پلاگین Bonus Tools

پلاگین Bons Tools

دانلود پلاگین Bonus Tools

پلاگین Bonus Tools توسط کمپانی Autodesk عرضه می شود که یک افزونه برای سفارشی سازی برخی از بخش های نرم افزار مایا می باشد. آخرین نسخه ارائه شده از کمپانی آتودسک با نام Maya Bonus Tools-2017-2020-win64 که درتاریخ 2020/02/27 به صورت رایگان با حجم 11 مگ منتشر شده را می توانید از سایت پرشین انیمیشن ( مرکز آموزش انیمیشن مجازی ) دانلود کنید

دانلود مستقیم Maya Bonus Tools-2017-2020-win64

آموزش پلاگین های نرم افزار مایا ( Maya ) در سایت پرشین انیمیشن قرار دارد

 

کاربرد : پلاگین کمکی شرکت آتودسک
شرکت توسعه و منتشر کننده : Autodesk
سایت شرکت سازنده

درباره پلاگین Bonus Tools

پلاگین Bonus Tools ( بانس تولز )توسط شرکت Autodesk ( اتودسک ) در سال 2015 طراحی و توسعه داده شده است.
پلاگین Bonus Tools به صورت جداگانه و به عنوان یک اسکریت به نرم افزار مایا اضافه می شود و یکی از بهترین و قدرتمندترین پلاگین ( افزونه ) های موجود برای نرم افزار مایا می باشد که امکانات و ابزارهای بیشتری را به کاربران ارائه می دهد. بعد از نصب پلاگین Bonus Tools یک منو جدید به نرم افزار مایا اضافه می شود (حجم این پلاگین کم است و روی سرعت مایا بر روی سیستم های ضعف تاثیر چندانی ندارد) که در آن دستری به منو و ابزار های کاربردی و مهم را برای کاربران به صورت سفارشی شده ممکن می سازد.

Bouns Tools

ویژگی های پلاگین Bonus Tools

از ویژگی های پلاگین Bonus Tools می توان به بالا رفتن سرعت عمل کاربران اشاره کرد که البته هدف اصلی تمامی پلاگین ها همین است که به منظور تکمیل نرم افزار ها و به نوعی پوشش دادن ضعف های آن ها در بخش های مختلف ارائه می شود ، پلاگین بانس تولز تقریبا بعد از هر نسخه جدید از مایا توسط شرکت اتودسک منتشر می شود. از دیگر ویژگی های پلاگین Bounstools می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

  • کم بودن حجم پلاگین
  • قابلیت نصب روی سیستم های ضعیف
  • بالا بردن سرعت و دقت کاربران
  • قابلیت نصب آسان
  • رفع نواقض در نسخه های جدید
  • استفاده آسان به طوری که کابران مقدماتی هم میتوانند از آن به راحتی استفاده کنند
  • رایگان بودن آن

آموزش پلاگین Bonus Tools 

اگر کاربرد پلاگین ها را در نرم افزار مایا بدانید (برای رفتن به مقاله مربوط به پلاگین ها اینجا کلیک کنید) قطعا در مسیر آموزش انیمیشن به این پلاگین ها بر می خورید، نکته بسیار مهم این که هر چند پلاگین ها کار را برای کاربران در یک بخش خاص راحت تر می کند ولی نباید در تله این پلاگین ها بیافتید و باید روی نرم افزار پایه خود حساب باز کنید و چرا که به دلیل راحتی کار با آنها می تواند به آموزش انیمیشن اصولی شما لطمه وارد کند. آموزش صحیح این است که ابتدا در نرم افزار مایا و یا هر نرم افزار اصلی که مهارتتان را روی آن سرمایه گذاری می کنید یاد بگیرید و پس از آن به سراغ آسان سازها بروید چرا که ممکن است این پلاگین ها یا عرضه نشوند یا در جایی دیگر در دسترس نباشد.

لازم به ذکر است پلاگین ها برای افرادی که تخصصی در یک بخشی ندارند اما برای ساخت انیمیشن لازم است که خیلی سریع آن کار را انجام دهند می تواند مفید باشد. یادگیری پلاگین Bonus Tool را به دلیل سادگی آن پیشنهاد می کنم و در پایان فراموش نکنید آموزش انیمیشن اصولی بهترین راه است و در مسیر آموزش برخی پلاگین ها که آموزش آنها بسیار ساده است می تواند آموزش انیمیشن را برای شما زیباتر کند.

آموزش پلاگین های نرم افزار مایا ( Maya ) در سایت پرشین انیمیشن قرار دارد

نویسنده : مجید پویافر
منبع: پرشین انیمیشن
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلا مانع می باش

آموزش نصب پلاگین BonusTools

دموی پلاگین BonusTools

گالری تصاویر پلاگین BonsTools

مطالب این نرم افزار هنوز به اتمام نرسیده و در حال نگارش می باشد