پایگاه دانش

Wonder Studio پلاگین های جدید Blender و Maya را منتشر کرد

Wonder Studio پلاگین های جدید Blender و Maya را منتشر کرد

Wonder Dynamics افزونه های جدید Wonder Studio را برای Blender و مایا منتشر کرده است. پلاگین های جدید اعتبارسنجی شخصیت، فرآیند آماده سازی شخصیت های سفارشی را برای استفاده با پلتفرم آنلاین مبتنی بر هوش مصنوعی برای قرار دادن شخصیت های سه بعدی در فیلم های ویدیویی ساده می کند.

این افزونه ها به کاربران امکان می دهند تا به راحتی شخصیت های خود را برای سازگاری با Wonder Studio بررسی کنند و هرگونه مشکل را قبل از آپلود شخصیت برای پردازش برطرف کنند. این افزونه ها همچنین به کاربران کمک می کنند تا شخصیت های خود را برای دستیابی به بهترین نتایج در Wonder Studio بهینه کنند. پلاگین های جدید اعتبارسنجی شخصیت از ویژگی های زیر پشتیبانی می کنند:

  • بررسی نامگذاری استخوان ها و اتصالات
  • بررسی توزیع توده استخوان
  • بررسی وجود انیمیشن های ضروری
  • بررسی بافت ها و مواد
  • تولید فایل متا دیتا برای آپلود آسان شخصیت ها به Wonder Studio

این افزونه ها ابزار ارزشمندی برای هر کسی است که از Wonder Studio برای ایجاد شخصیت های سه بعدی استفاده می کند. آنها می توانند در صرفه جویی در وقت و کاهش ناامیدی در هنگام استفاده از پلتفرم کمک کنند.

جایگزینی خودکار بازیگر با کاراکتر سه بعدی در فیلم ویدئویی

Wonder Studio که در اوایل سال جاری راه اندازی شد، فیلم منبع تک دوربین را پردازش می کند، حرکت بازیگر را ردیابی می کند، ماسک های roto و صفحات تمیز ایجاد می کند و بازیگر زنده را با یک شخصیت CG جایگزین می کند، به طور خودکار نورپردازی را با پس زمینه مطابقت می دهد. علاوه بر ویدیوی رندر شده، کاربران می توانند صفحات تمیز و ماسک های آلفا را برای بازیگر دانلود کنند که هر دو به عنوان یک توالی از تصاویر PNG صادر شده اند. داده های ضبط حرکت در قالب FBX  و برای کاربران Blender، یک فایل صحنه Blender کامل. در این داستان می توانید در مورد نحوه عملکرد Wonder Studio بیشتر بخوانید.

پلاگین های جدید کارکردن کاراکترهای سه بعدی موجود با Wonder Studio را آسان تر می کند

استودیوی Wonder دارای الزامات بسیار سختگیرانه ای است، به عنوان مثال، در مورد نامگذاری استخوان ها و ترکیبات، بنابراین شخصیت های سه بعدی موجود همیشه به خوبی با آن بازی نمی کنند. پلاگین‌های جدید اعتبارسنجی شخصیت، فرآیند آماده‌سازی شخصیت‌های سه بعدی را که به طور خاص برای Wonder Studio ایجاد نشده‌اند، برای آپلود به سایت ساده می‌کنند. آنها کاربر را در مراحل اصلی پیکربندی یک شخصیت راهنمایی می کنند، هرگونه مشکل قابل رفع را به طور خودکار حل می کنند و سپس گزارشی دقیق از مشکلاتی که باید به صورت دستی حل شوند ایجاد می کنند. می توانید جریان کار را در ویدیوهای بالا مشاهده کنید: فرآیند هنوز کاملاً پیچیده است و نیاز به کار از طرف کاربر دارد، اما پلاگین ها این امر را بسیار واضح تر می کنند که چرا یک شخصیت خاص با Wonder Studio سازگار نیست و چه کاری باید برای حل مشکل انجام شود.

Wonder Studio پلاگین های جدید Blender و Maya را منتشر کرد

قیمت و سیستم مورد نیاز

افزونه‌های اعتبارسنجی کاراکتر جدید با Blender 3.6.2 و Maya 2022+ سازگار هستند. شما می توانید آنها را به صورت رایگان از طریق پیوندهای موجود در مستندات Wonder Studio دانلود کنید.
Wonder Studio خود مبتنی بر مرورگر است و در کروم یا سافاری اجرا می شود. در حال حاضر از مرورگرهای تلفن همراه پشتیبانی نمی کند. قیمت گذاری بر اساس اعتبار است: می توانید جزئیات بیشتری را در سایت آن مطالعه نمایید

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد اگر این مقاله را دوست داشتید از شما درخواست میکنم آن را به اشتراک بگذارید.

دوره آموزش آنلاین

انیمیشن سازی سه بعدی با نرم افزار مایا

دوره آموزش انیمیشن‌سازی سه بعدی با نرم‌افزار مایا، یک دوره آموزشی جامع است که به صورت آنلاین و در بستر اسکای روم به صورت هفتگی تشکیل می‌شود و به هنرجویان کمک می‌کند تا اصول و تکنیک‌های انیمیشن سه بعدی را با استفاده از نرم‌افزار مایا بیاموزند

مقاله های مرتبط با این موضوع

پیشنهاد می کنیم جهت افزایش سطح دانش در انیمیشن، سایر مقاله های سایت پرشین انیمیشن را هم مطالعه نمایید

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد اگر این مقاله را دوست داشتید از شما درخواست میکنم آن را به اشتراک بگذارید.

نوشته قبلی

ویژگی های جدید نرم افزار Maya 2024.2

نوشته بعدی

نرم‌افراز زیبراش 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی پرشین انیمیشن

جهت استفاده از تمام امکانات سایت لطفا در آن ثبت نام نمایید

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری