نرم افزار Quixel Mixer​

نرم افزار Quixel Mixer یکی نرم افزار کاربردی برای ساخت متریال و ویرایش آن می باشد. Quixel Mixer در هر نسخه جدیدی که عرضه می کند سعی در حل مشکلات و باگ های قبلی و به روز نگه داشتن نرم افزار خود دارد. Quixel Mixer برای ویندوز ۶۴ بیت و ۳۲ بیت و همچنین برای سیستم عامل Mac OS عرضه می شود و به طور میانگین ماهانه نسخه جدیدی از آن منتشر می شود.


کاربرد : نرم افزار طراحی تکسچر و بافت سه بعدی
شرکت توسعه و منتشر کننده : Quixel 
سایت شرکت سازنده


درباره نرم افزار Quixel Mixer

Quixel Mixer ( کویکسل میکسر ) که نام قبلی آن Megascans Studio بود ابزاری برای تکسچر دهی واقعی و ترکیب و ویرایش متریال های می باشد.

نرم افزار Quixel Mixerخلق متریال های رئال و واقعی با کنترل های قدرتمند رنگ و مخلوط کردن تکسچرها با Quixel Mixer ( کویکسل میکسر ) کنترل کامل تکسچرهای خود را با استفاده رنگ آمیزی و مخلوط کردن متریال ها به دست کاربران می دهد. نرم افزار QuixelMixer ( کویکسل میکسر ) جزء قوی ترین نرم افزار های حوضه متریال سازی و تکسچر سازی است که به دلایل سرعت پردازش و متریال های واقع گرا یا photorealistic محبوبیت خاصی در بین CG کارها به دست آورده چرا که جزء قوی ترین نرم افزار های حوضه متریال سازی و تکسچر سازی است که به دلایل سرعت پردازش و متریال های واقع گرا یا photorealistic محبوبیت خاصی در بین CG کارها به دست آورده

نرم افزار Quixel Mixer

نرم افزار کویکسل میکسر ابزار هایی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که با استفاده از آن میتوانند در سرعت عمل خود بسیار قوی تر عمل کنند و توانایی میکس متریال و اضافه کردن به تکسچر ها از ویژگی های مثبت نرم افزار کویکسل میکسر است که کیفیت آن تا ۸k هم می رسید و قابلیت نقاشی های سه بعدی از دیگر ویژگی های کویکسل میکسر است. تکسچرینگ و ساخت متریال در انیمیشن سازی وفیلم سازی یکی از بخش های بسیار مهم است چرا که در القای واقع گرا بودن یا نبودن به بیننده تاثیر زیادی دارد به همین خاطر یکی از مشاغل در حوضه انیمیشن همین تکسچرینگ و مساخت متریال است که به صور تخصصی باید در مورد آن تحقیق کنند.

ویژگی های نرم افزار Quixel Mixer

  • ساخت متریال هوشمند
  • دارای کتابخانه مواد
  • ویژگی هیستوری یا تاریخچه
  • تعامل با نرم افزارهای مدلینگ و انیمیشن
  • دارای موتور پردازشگر قوی
  • امکان تغییر رزولویشن تصاویر
  • پشتیبانی از مونیتورهای ۴k
  • قابلیت لایه بندی
  • استفاده از کارت گرافیک

کتابخانه متریال Quixel Mixer

نرم افزار Quixel ( کویکسل ) دارای یک آرشیو یا همان کتابخانه آنلاین است با دسترسی به این کتابخانه به متریال های ساخته شده از قبل همراه با تکسچر دست پیدا می کند که هدف آن بالا رفت سرعت کار است چون اصولا در این زمینه داشتن آرشیو بزرگ و قوی تاثیر زیادی در روند و سرعت کار دارد که در اختیار کاربران خود قرار می دهد کاربران میتوانند متریال ها را با متریال های ساخته شده ترکیب کنند و یک شکل جدید از آن پدید آورد البته در این زمینه نرم افزار های زیادی هستند که می توانند این کار را انجام دهند که بی شک یکی از آن ها همین Quixel Mixer ( کویکسل میکسر ) است و در نهایت اکسپورت کردن آسان به شما اجازه می دهد تا map ها را به هر طریقی که می خواهید کامپوزیت کنید.

نرم افزار Quixel Mixer

نویسنده : مجید پویافر
منبع : پرشین انیمیشن
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد

دانلود نرم افزار Quixel Mixer

دانلود نرم افزار Quixel Mixer ​

 نسخه ویندوز

گالری نرم افزار Quixel Mixer​

مطالب مرتبط

امتیاز دهی
۵/۵