نرم‌افزار RizomUV

نرم‌افزار RizomUV محصول Rizomelab بوده که برای ساخت تکسچر و ویرایش آن استفاده می‌شود. نرم‌افزار RizomUV در هر نسخه جدیدی که عرضه می‌کند سعی در حل مشکلات و باگ‌های قبلی و به روز نگه داشتن نرم‌افزار خود دارد. نرم‌افزار RizomUV Real Virtual Space نسبت به نسخه‌های اولیه خود با توجه به به روز رسانی‌های که انجام شده تا حد زیادی بهبود پیدا کرده است همچنین واقع گرایی و مقیاس‌پذیر بودن هم برمحبوبیت آن افزوده است.

کاربرد : ساخت تکسچر و مپ
شرکت توسعه و منتشر کننده : Rizomelab

درباره نرم‌افزار Rizom UV

نرم‌افزار RizomUV که قبلا با نام Unfold 3D شناخته می‌شد توسط شرکت Rizom-Lab توسعه داده شده است و امروز با نام RizomUV Real Virtual Space یکی از نرم افزار‌های قوی با پردازنده قدرتمند در زمینه ساخت تکسچر‌های لیزری و ساخت و طراحی نقشه‌های UV و مش بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

درباره نرم افزار rizomuv

نرم افزار  RizomUV از فرمت‌های همچون fbx و obj پشتیبانی می‌کند که می‌تواند برای انتقال به دیگر نرم افزار‌های سه بعدی مانند نرم‌افزار مایا و نرم‌افزار 3d max از آن استفاده شود..

نویسنده : مجید پویافر
منبع: پرشین انیمیشن
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد

نرم‌افزار Rizom UV نسخه‌های متعددی دارد. شما در لینک زیر می‌توانید آخرین نسخه منتشر شده نرم‌افزار Rizom را با نام Rizom-Lab RizomUV Virtual Spaces 2022.1 Win که در تاریخ 1401/06/25 با حجم 100 مگابایت، برای ویندوز 64 بیتی دانلود نمایید.

رمز فایل فشرده : persiananimation.com

کرک نرم افزار Rizom UV عرضه شده در سایت پرشین انیمیشن جنبه آموزشی دارد، در صورتی که قصد استفاده تجاری از نرم افزار Rizom UV را دارید حتما از سایت اصلی آن خریداری کنید.

نمایش ویدیو درباره نرم افزار rizomeuv

ویندوز 10