قوانین سایت پرشین انیمیشن

خانهقوانین سایت پرشین انیمیشن

قوانین و مقررات سایت و اپلیکیشن پرشین انیمیشن

سایت پرشین انیمیشن طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده فعالیت می‌کند. درصورتی‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات سایت پرشین انیمیشن را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات («قرارداد») را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از وب سایت و یا عضویت در آن نماید.

  • تمامی فایل های تایپ شد اعم از مقاله ، پاورپوینت، نمونه سوال، بروشور، طرح جابر، طرح درس ،تحقیق و… مربوط به سایت پرشین انیمیشن می باشد و در صورت مشاهده در سایت های دیگر به مراجع ذیصلاح ارجاع داده می شوند.

شرایط و ضوابط عمومی

این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

خدمات و محتوای عرضه شده توسط  این سایت جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی  این سایت و لینک به مطلب ذکر شده و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت مجاز است.

اطلاعات شخصی کاربران در این سایت کاملاً محرمانه است. این سایت تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت این سایت اطلاع دهد.

هرگونه سوء استفاده از نام این سایت ، مکاتبه از طرف این سایت و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

این سایت اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

مستفاد از ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیکی و بند ه ماده ۱ آیین‌نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیکی، مقررات مرجوعی مشمول محصولات پرشین انیمیشن که بنا بر طبیعت آن‌ها امکان باز پس دادن آن‌ها وجود ندارد، اما پرشین انیمیشن در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده شخص پس از خرید در صورت خرابی در فایل , می تواند تیکت ارسال یا با شماره 02636604850 تماس بگیرند

در صورت تحقق موارد زیر یا موارد مشابه امکان مرجوع نمودن محصول امکان‌پذیر نیست:

– خرید اشتباه؛

– خرید تکراری؛

– عدم توجه به توضیحات و امکانات محصول؛

– عدم توجه به نیازمندی‌های لازم جهت نصب و استفاده از محصول که در توضیحات درج‌شده است؛

– عدم توانایی در استفاده از محصول به دلیل ضعف دانش فنی؛

– ناسازگاری محصول با سایر محصولات به دلیل عدم برقراری شرایط استاندارد؛

– عدم نیاز به محصول؛

– عدم استفاده از محصول؛

مورد بسیار مهم : از آنجا که کلاس های ما چه خصوصی چه عمومی شامل هزینه های جاری می باشد کنسلی و عودت وجه به هیچ عنوان وجود ندارد لذا با اطمینان اقدام به خرید یا شرکت در دوره های آموزش پرشین انیمیشن کنید

اپلیکیشن

اطلاعات وارد شده کاربران از جمله نام ، نام خانوادگی و همچنین شماره تلفن در اپلیکیشن پرشین انیمیشن جهت ثبت نام بوده و کاملا محفوظ می باشد

تغییرات این سند

مطالب ذکر شده در این سند دائمی نیستند و ممکن است با تغییر در سیاست‌های پرشین انیمیشن، دستخوش تغییر و تجدید نظر شوند. در صورتی که این تغییرات مهم باشند، از طریق حساب کاربری به همۀ کاربران اطلاع داده خواهد شد.

اطلاعات وارد شده کاربران از جمله نام ، نام خانوادگی و همچنین شماره تلفن در اپلیکیشن پرشین انیمیشن جهت ثبت نام بوده و کاملا محفوظ می باشد

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری