پایگاه دانش

پلاگین Boris FX Continuum 2024 منتشر شد

نرم افزار boris fx

Boris FX نسخه 2024 مجموعه پلاگین‌های Boris FX Continuum را منتشر کرد. این نسخه جدید شامل ابزارهای جدید حذف نویز و نمایش ویدیوی نمایش بر روی هوش مصنوعی، افکت BCC+ Audio Visualizer و گزینه ایجاد اسپریت‌های متنی برای سیستم ذرات Particle Illusion می‌شود.

ابزارهای جدید مبتنی بر هوش مصنوعی برای حذف نویز و حذف ویدیو

Boris FX دومین محصول خود را با ابزارهای جدید مبتنی بر هوش مصنوعی برای بهبود کیفیت ویدیو منتشر کرد. این ابزارها شامل DeNoise ML و UpRes ML هستند. DeNoise ML نور کم و فشرده سازی را بدون کاهش کیفیت تصویر از بین می‌برد. این ابزار برای استفاده در برنامه‌های مختلف ویرایش و ترکیب ویدیو طراحی شده است و همچنین، UpRes ML که کیفیت فیلم را بدون افت جزئیات افزایش می‌دهد. البته این ابزار در حال حاضر فقط برای After Effects در دسترس است.

نرم افزار boris fx

Particle Illusion ایجاد اسپرایت برای سیستم‌های ذره‌ای از پیام‌های متنی

Particle Illusion یک نرم‌افزار تولید جلوه‌های ذرات قدرتمند است که توسط Boris FX توسعه یافته است. این نرم‌افزار به کاربران امکان می‌دهد تا جلوه‌های ذرات پیچیده و واقع‌گرایانه را برای استفاده در فیلم‌ها، تلویزیون، انیمیشن، تبلیغات، بازی‌ها و سایر رسانه‌ها ایجاد کنند. Particle Illusion دارای طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها و ابزارها است که به کاربران امکان می‌دهد تا جلوه‌های ذرات خود را با جزئیات دقیق کنترل کنند. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر است. 

سیستم جلوه‌های ذره‌ای Continuum Particle Illusion، قابلیت‌های هوش مصنوعی جدیدی را نیز منتشر کرده است، با گزینه انتشار اسپرایت‌هایی برای استفاده با ساطع‌کننده‌های ذره‌ای از پیام‌های متنی.

این عملکرد از مدل هوش مصنوعی Stability Diffusion creator Stability AI استفاده کرده است. ویژگی‌های جدید دیگر در Particle Illusion شامل گزینه انتشار خطوط ذره‌ای برای تبدیل شدن به اشیاء سه بعدی واقعی و گزینه‌های جدید برای کنترل وراثت سرعت است. پیشرفت‌های گردش کار شامل ویژگی جدید Scale Project برای افزایش یکنواخت سیستم‌های ذره‌ای و یک فاکتور مقیاس UI برای تغییر اندازه آسان‌تر عناصر رابط کاربری است.

جلوه جدید BCC+ Audio Visualizer تصاویری را از منابع صوتی تولید می کند

از دیگر ویژگی‌های جدید Continuum 2024 می‌توان به BCC+ Audio Visualizer، یک جلوه جدید توصیفی برای ایجاد الگوهای خطوط، نقطه‌ها یا دایره‌های منطبق با منبع صوتی اشاره کرد. افکت BCC+ Super LED اضافه شده در Continuum 2023.5 یک نقشه محو شدن برای کنترل افکت دریافت می کند.

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز

Continuum 2024 با طیف وسیعی از نرم افزارهای کامپوزیت و ویرایش، از جمله After Effects، DaVinci Resolve و Nuke که روی Windows 10+ یا macOS 10.15+ اجرا می شوند، سازگار است. با توجه به برنامه میزبان قیمت گذاری می شود و مجوزهای جدید از 695 دلار تا 1995 دلار هزینه دارند. هزینه اشتراک از 195 دلار در سال تا 695 دلار در سال است.

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد اگر این مقاله را دوست داشتید از شما درخواست میکنم آن را به اشتراک بگذارید.

دوره آموزش آنلاین

انیمیشن سازی سه بعدی با نرم افزار مایا

دوره آموزش انیمیشن‌سازی سه بعدی با نرم‌افزار مایا، یک دوره آموزشی جامع است که به صورت آنلاین و در بستر اسکای روم به صورت هفتگی تشکیل می‌شود و به هنرجویان کمک می‌کند تا اصول و تکنیک‌های انیمیشن سه بعدی را با استفاده از نرم‌افزار مایا بیاموزند

مقاله های مرتبط با این موضوع

پیشنهاد می کنیم جهت افزایش سطح دانش در انیمیشن، سایر مقاله های سایت پرشین انیمیشن را هم مطالعه نمایید

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد اگر این مقاله را دوست داشتید از شما درخواست میکنم آن را به اشتراک بگذارید.

نوشته قبلی

درباره فرمت های maya.ma و maya.mb

نوشته بعدی

درباره Lookdevx نرم‌افزار Maya

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی پرشین انیمیشن

جهت استفاده از تمام امکانات سایت لطفا در آن ثبت نام نمایید

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری