پایگاه دانش

Reallusion ابزار ZBrush Face Tools را منتشر کرد

Reallusion ابزار ZBrush Face Tools را عرضه می کند

شرکت Reallusion پلاگین جدیدی به نام ZBrush Face Tools را منتشر کرده است که مدل‌های سر ساخته‌شده در نرم‌افزار Character Creator را با نرم‌افزار ZBrush ادغام می‌کند. این پلاگین روند پالایش مش سر را در ZBrush ساده می‌کند و یک رابط رفت و برگشت بین دو نرم‌افزار فراهم می‌کند.

جدیدترین ادغام بین Character Creator و ZBrush

ZBrush Face Tools دومین ادغام بین Character Creator و ZBrush است که شرکت Reallusion در سال جاری منتشر کرده است. این ادغام پس از ZBrush Pose Tools و ZBrush Pose Link منتشر شد، دو پلاگین رایگان برای انتقال ژست‌های کاراکتر تمام بدن بین این برنامه‌ها. ZBrush Face Tools بر روی جریان کار صورت متمرکز است و یک افزونه پولی است.

درباره ZBrush Face Tools

پلاگین ZBrush Face Tools روند پالایش و جزئیات‌دهی سر و صورت کاراکترهای سه بعدی ایجاد شده در نرم‌افزار Character Creator را داخل نرم‌افزار ZBrush ساده می‌کند. به این صورت که کاربران ابتدا یک مش پایه را در داخل Character Creator با استفاده از کنترل‌های مورف آن برای تقریب شکل کلی سر ایجاد می‌کنند. سپس با استفاده از این پلاگین، مش را به ZBrush منتقل می‌کنند و سر، چشم‌ها، دندان‌ها و زبان را به عنوان SubTools‌های جداگانه صادر می‌کند.
ZBrush Face Tools همچنین برای سفارشی کردن حالات چهره طراحی شده است و امکان جابجایی بین 13 مجموعه بیان Character Creator را در ZBrush فراهم می‌کند. سپس کاربران می‌توانند عبارات را در ZBrush سفارشی کنند: برای مثال، با ایجاد الگوهای چین و چروک سفارشی که می‌تواند توسط سیستم جدید چین و چروک‌های پویا Character Creator فعال شود.
Character Creator ابزار تولید کاراکتر قدرتمندی است که به کاربران امکان می‌دهد کاراکترهای سه بعدی با کیفیت بالا ایجاد کنند. ZBrush Face Tools یک افزونه مفید برای Character Creator است که روند پالایش و جزئیات‌دهی سر و صورت کاراکترهای سه بعدی را ساده می‌کند.

Reallusion ابزار ZBrush Face Tools را عرضه می کند

برای استفاده با سایر نرم افزارهای Reallusion در نظر گرفته شده است

Reallusion در پست وبلاگ خود که انتشار آن را اعلام کرده است، این افزونه  را به گونه‌ای مطرح می‌کند که این امکان را برای هنرمندان کاراکتر فراهم می‌کند که «بدون در نظر گرفتن سطح مهارت‌شان، کل فرآیند تولید شخصیت از مدل‌سازی تا انیمیشن را اداره کنند».
برای انیمیشن، کاربران می‌توانند کاراکترها را از Character Creator به iClone، دیگر نرم‌افزار انیمیشن سازی مستقل خود صادر کنند، یا از پلاگین‌های رایگان bridge برای صادرات به Blender، Unity یا Unreal Engine استفاده کنند. پست وبلاگ همچنین به استفاده از این افزونه برای ایجاد دوبل‌های دیجیتال بر اساس اسکن‌های سه بعدی اشاره می‌کند که به Headshot 2.0 نیاز دارد، که آن هم یک افزونه پولی جداگانه است.

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد اگر این مقاله را دوست داشتید از شما درخواست میکنم آن را به اشتراک بگذارید.

آموزش مقدماتی نرم افزار مایا

اگر به انیمیشن سازی علاقه مند هستید و به دنبال یک منبع آموزش انیمیشن میگیردید پیشنهاد میکنم دوره آموزش نرم افزار مایا ارائه شده در پرشین انیمیشن را ببینید که می تواند اولین قدم برای شروع آموزش انیمیشن باشد

مقاله های مرتبط

پیشنهاد می شود مقالات دیگر سایت پرشین انیمیشن را نیز مطالعه نمایید

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد اگر این مقاله را دوست داشتید از شما درخواست میکنم آن را به اشتراک بگذارید.

نوشته قبلی

هوش مصنوعی Masterpiece X سرویس تبدیل متن به مدل 3D

نوشته بعدی

نرم‌‌افزار PixPlant

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی پرشین انیمیشن

جهت استفاده از تمام امکانات سایت لطفا در آن ثبت نام نمایید

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری