کلاس های من

کلاس آنلاین

مزایای کلاس های آنلاین

دنیای ما در حال دیجیتالی شدن است و این قضیه را ما از سالها پیش متوجه شده ایم که دیگر شاید مانند قبل برای یاد گرفتن یک مهارت نیازی نباشد که به کلاس های حضوری برویم و در آنجا با گرفتن مدرکی به دیگران ثابت کنیم که ما در آن کلاس ها بودیم، بلکه امروزه ما به سادگی به یک کلیک در اینترنت می توانیم در کلاس های  درس بسیاری از اساتید بزرگ دنیا حاضر باشیم در حالیکه اصلا نیاز نیست هزینه زیادی بپردازیم. یکی از پدیده هایی که دنیای پیرامون ما و آموزش ها را تغییر داده همان کلاس های آنلاین است.

درواقع میتوان کلاس های آنلاین را انقلابی در آموزش سنتی دانست.

از مزایای کلاس های آنلاین میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- در دسترس بودن

یکی از مشکلات بیشتر افرا این است که اگر آموزش محصور به یک مکان خاص باشد نمیتوانند بخاطر  کار و گرفتاری های روزمره سر کلاس حاضر شوند و معمولا کلاس را از دست می دهند و این یعنی آنها مطلبی که در روز مذکور تدریس میشود را دیگر نمیتوانند به آن مطالب دسترسی داشته باشند.

از مزایای کلاس های آنلاین این است که شما در هر زمانی که بیکار بودید و وقت اضافه داشتید با تمرکز ذهنی کامل میتوانید به درس مورد نظر گوش دهید و سوالات خود را یادداشت کنید و اگر جایی متوجه نشدید دوباره برگردید و بررسی کنید.

و همچنین خیلی از دوره های آموزشی  پشتیبانی دارند که شما میتوانید سوالاتتان را از طریق مثلا واتساپ از استاد مورد نظر بپرسید و با او به بحث بنشینید بدون اینکه درگیر زمان و مکان خاصی باشید.

۲- زمان نامشخص

کلاس های حضوری زمان های مشخص خاصی را مدنظر قرار میدهد که برای بسیار از افراد شاغل این مورد یک کابوس است زیرا آنها مثلا صبح سر کار هستند و به کلاس های صبح اصلا نمیرسند و احتمالا ظهر و عصر هم خسته از کار هستند.

خب بهترین گزینه برای آنها همان کلاس های آنلاین است که هر زمانی که خودشان راحت بودند به مطالب درسی خود رسیدگی کنند و در عین اینکه به کار خود میرسند و مسیر پیشرفت شغلی خود را طی میکنند میتوانند از مطالب به روز درسی هم استفاده کنند.

برای افراد پر مشغله گزینه بسیار مناسبی است.

۳- به صرفه بودن

یکی از مزایای کلاس های آنلاین یا بهتر است بگویم از اصلی ترین مزیت آن همان به صرفه بودن و کمتر هزینه کردن است زیرا شما اگر بخواهید به کلاس حضوری بروید مطمئنا به جز هزینه پرداخت آموزش هزینه های دیگری هم دارید مثل بنزین ماشین یا کرایه ماشین، هزینه پارکینگ، هزینه خرید خوردنی از بوفه و هزینه های متفرقه دیگری که در بعضی مواقع آدم می ماند این هزینه ناگهان از کجا سر در می آورند.

۴- وقت های پرت

شاید یکی از انتقادهایی که همه ما شنیده ایم از کلاس های حضوری این باشد که بحث متفرقه ناگهان کش دار میشود و سر از بحثی دیگر در می آوریم و مطمئنا همه ما در دانشگاه مخصوصا اگر استادی داشتیم که به بحث های متفرقه میپرداخته به آن برخورد کردیم و خیلی از دانشجویان از قضیه دل خوشی نداشتند و دقیقا مزایای کلاس های آنلاین این است که به این مورد بر نمیخورید و استاد مباحث را بطور کامل تدریس میکند و بحث به متفرقه نمیرود چون استاد پاورپوینتی دارد که از روی آن درس میدهد و کسی هم کنار او نیست که ناگهان بحث کلاس را به سمت دیگری هدایت کند.

مگر اینکه خود استاد متفرقه باشد.

unnamed

لینک کلاس رفع اشکال مایا

کلاس پشتیبان دوره آموزش مقدماتی مایا

۱۲فروش
۱۸۰
هزار تومان