پایگاه دانش

موتور رندر redshift

موتور رندر redshift

شرکت ماکسون Redshift 3.5.16 را منتشر کرده است که آخرین نسخه موتور رندر با تولید شتاب دهنده CPU/GPU است. نسخه جدید به عنوان بخشی از به‌روز رسانی‌های محصول ژوئن Maxon به همراه VFX Suite 2023.4 به حساب می آید. این به روز رسانی عملکرد رندر CPU را بهبود داده است و ویژگی‌های جدیدی را به پلاگین‌های 3ds Max، Blender، Cinema 4D، Houdini و Maya اضافه می‌کند، از جمله پشتیبانی از تغییر شکل موشن بلر (حرکت تاری) در نرم‌افزار بلندر

رندر بهتر CPU، به علاوه تغییرات ویژه پلاگین

رندر بهتر CPU، به علاوه تغییرات مشترک در همه برنامه‌های میزبان شامل بهبود رندر CPU است که اکنون به طور متوسط 50٪ حافظه کمتری مصرف می‌کند. سیستم رندر backplate اضافه شده در Redshift 3.5.14 اکنون در پلاگین 3ds Max و همچنین Blender، Cinema4D Houdini و Katana موجود است.

افزونه 3ds Max نیز اکنون از دوربین جدید Redshift پشتیبانی می‌کند. همچنین افزونه Blender از تغییر شکل حرکت تاری که به آن موشن بلر می‌گویند پشتیبانی می‌کند. علاوه بر آن در این نسخه روشی که در پلاگین Cinema 4D با موها کار می‌کند به‌روزرسانی شده است، به‌طوری‌که از پیش‌تنظیم‌ها اکنون به‌جای شیدر موی قدیمی از شیدر اصلی Cinema 4D استفاده می‌کنند. در این نسخه، بهبودهای گردش کار در افزونه Houdini، به علاوه یک ند LOP جدید برای رندرورهای Redshift اضافه شده است.

افزونه مایا از میدان دید لنزهای fisheye lenses فراتر از 180 درجه پشتیبانی می‌کند و امکان ارائه تصاویر کامل 360 درجه را فراهم می‌کند و اکنون از Maya 2024 پشتیبانی می‌کند.

قیمت جهانی و سیستم مورد نیاز

Redshift 3.5.16 برای Windows 10، glibc 2.17+ Linux و macOS 11.5+ در دسترس است. پلاگین‌های ادغام رندر با 3ds Max 2015+، Blender 3.5، Cinema 4D R21+، Houdini 17.5+ (18.0+ در macOS)، Katana 3.0v1+ و Maya 2024 سازگار هستند. این نرم‌افزار فقط اجاره‌ای است و هزینه اشتراک‌های فردی 45 دلار در ماه یا 264 دلار در سال است.

نرم افزار Maya

آموزش مقدماتی نرم افزار مایا

اگر به انیمیشن سازی علاقه مند هستید و به دنبال یک منبع آموزش انیمیشن میگیردید پیشنهاد میکنم دوره آموزش نرم افزار مایا ارائه شده در پرشین انیمیشن را ببینید که می تواند اولین قدم برای شروع آموزش انیمیشن باشد

مقاله های مرتبط

پیشنهاد می شود مقالات دیگر سایت پرشین انیمیشن را نیز مطالعه نمایید

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد اگر این مقاله را دوست داشتید از شما درخواست میکنم آن را به اشتراک بگذارید.

نوشته قبلی

نرم افزار MetaHuman Animator

نوشته بعدی

نسخه جدید نرم افزار فتوشاپ 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی پرشین انیمیشن

جهت استفاده از تمام امکانات سایت لطفا در آن ثبت نام نمایید

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری