پایگاه دانش

معرفی ابزار Firefly Generative Fill شرکت Adobe

معرفی ابزار Firefly Generative Fill شرکت Adobe

شرکت Adobe از Project Fast Fill پرده برداری کرده است، یک فناوری آزمایشی جدید که قابلیت‌های Firefly، مجموعه ابزارهای مولد هوش مصنوعی این شرکت را برای اولین بار به ویدئو می‌آورد. این برنامه که به عنوان Generative Fill برای ویدیو توصیف می‌شود، به کاربران اجازه می‌دهد تا با وارد کردن یک پیام متنی، قسمت انتخابی یک فریم ویدیو را جایگزین کنند تا محتوای جدید تولید شود، سپس تغییر به‌طور خودکار در فریم‌های باقی‌مانده منتشر شود.

به گفته Adobe، این فناوری ‘نگاهی اولیه به آنچه که هوش مصنوعی مولد توسط انسان می‌تواند در ابزارهای ویرایش ویدئوی Adobe از جمله نرم افزار پریمیر و After Effects فعال کند’ ارائه می‌دهد. این پروژه یکی از 10 فناوری جدید آزمایشی است که قرار است در جلسه محبوب Sneaks در کنفرانس Adobe MAX 2023 همراه با موتور ویرایش تصویر مبتنی بر شی Project Stardust به نمایش گذاشته شود.

از دستورات متنی برای جایگزینی خودکار اشیاء در ویدیو استفاده کنید

Adobe متعهد نیست که فناوری‌های آزمایشی که در طول جلسات Sneaks خود به نمایش می‌گذارد، در محصولات در دسترس عموم ظاهر شوند یا خیر با این حال، اعلام رسمی آن برای Project Fast Fill هر دو نام After Effects و Premiere Pro را بررسی می‌کند، و با توجه به بسیاری از فناوری‌های زیربنایی که قبلاً توسعه یافته‌اند، تصور اینکه ممکن است در آینده‌ای نزدیک در یک یا هر دو منتشر شود، دشوار نیست. اعلامیه Adobe درباره Project Fast Fill را اینجا بخوانید

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد اگر این مقاله را دوست داشتید از شما درخواست میکنم آن را به اشتراک بگذارید.

نرم افزار Premiere

دوره آموزش نرم افزار پریمیر پرو

دوره آموزش نرم افزار پریمیر 2024 یک دوره آموزشی است که به کاربران آموزش می‌دهد تا نحوه استفاده از نرم‌افزار پریمیر پرو را برای ویرایش ویدئوهای خود یاد بگیرند. این دوره برای کاربران مبتدی و پیشرفته مناسب است.

مقاله های مرتبط

پیشنهاد می شود مقالات دیگر سایت پرشین انیمیشن را نیز مطالعه نمایید

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد اگر این مقاله را دوست داشتید از شما درخواست میکنم آن را به اشتراک بگذارید.

نوشته قبلی

ویژگی های نرم افزار After Effects 2024

نوشته بعدی

نرم‌افزار Fusion Studio

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی پرشین انیمیشن

جهت استفاده از تمام امکانات سایت لطفا در آن ثبت نام نمایید

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری