ویژگی های جدید نرم افزار Quixel Mixer

ویژگی های جدید نرم افزار 2022.1.0 Quixel Mixer

نرم افزار Quixel Mixer​

نرم افزار Quixel Mixer آخرین به روز رسانی خود را با نام Quixel Mixer 2022.1.0 Beta عرضه کرده است که در این مقاله به ویژگی های جدید آن خواهیم پرداخت

ابزاری رایگان برای ایجاد مواد PBR با ترکیب داده های اسکن سه بعدی

کوئیکسل برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، میکسر به عنوان یک برنامه همراه برای مشترکان کتابخانه مگااسکان های کویکسل آغاز شد و کاربران را قادر ساخت تا با ترکیب داده های مبتنی بر اسکن، مواد سفارشی ایجاد کنند. از آن زمان، به طور پیوسته در حال تبدیل شدن به یک مجموعه ابزار نوشتن مطالب بسیار گسترده تر، با اضافه کردن ویژگی های جدید نقاشی سه بعدی و پوشش رویه ای است.

نرم افزار Quixel Mixer از یک workflow مبتنی بر لایه غیر مخرب استفاده می کند، و شامل یک مجموعه ابزار مبتنی بر براش  برای پینتینگ  و sculpting چند کاناله، خروجی texture maps استاندارد تا وضوح ۳۲ بیتی است.

جاناتان هولمز، سرپرست انجمن Quixel هنگام ارسال یادداشت‌های انتشار در Quixel Discord اظهار داشت که ‘این ممکن است یکی از آخرین به‌روزرسانی‌های Mixer باشد که در حال حاضر وجود دارد. اما این بدان معنا نیست که کوئیکسل از بین میرود

هولمز در پاسخ به نظرات کاربران در مورد سرعت توسعه – انتشار اولین نسخه ای است که ویژگی های جدیدی را در بیش از یک سال به Mixer اضافه می کند – هولمز قبلاً اظهار داشت:

در زمان خرید Quixel توسط Epic Games در سال 2019، مارک پتیت، مدیر کل Epic به کانال CG گفت که او این نرم‌افزار را جایگزین بلندمدتی برای ابزارهای Adobe Substance می‌داند.

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز

Mixer 2022.1 به صورت رایگان برای Windows 10+ و macOS 10.13 در دسترس است. این نرم افزار به طور رسمی در نسخه بتا است.

همه کاربران مجموعه‌ای از Smart Materials و استس ها را از کتابخانه Megascans Quixel که در Mixer به صورت رایگان در دسترس است، دریافت می‌کنند. کاربران Unreal Engine می توانند از کل کتابخانه به صورت رایگان در پروژه های Unreal Engine استفاده کنند.

نویسنده : مجید پویافر

5/5
Facebook
Twitter
LinkedIn