ویژگی های جدید photoshop 2023

لیست پخش

قبلی بعدی
تعداد ویدیوها: 1
33

ویژگی های جدید فتوشاپ 2023

ادوبی فتوشاپ 2023 آخرین نسخه از نرم افزار ویرایش تصویر و نقاشی دیجیتال خود را منتشر کرده است.

این به روزرسانی یک ویژگی حذف و پر کردن جدید اضافه می کند که حذف اشیا ناخواسته از تصاویر را تنها با کلیک روی آن ها، یک فیلتر بازیابی عکس با قدرت هوش مصنوعی و گزینه های هم کاری جدید ممکن می کند.

علاوه بر این، افزونه Adobe Substance Photoshop اکنون با نرم افزار همراه شده است و امکان وارد کردن مطالب با فرمت Substance.sbdar را به فتوشاپ و استفاده از آنها به عنوان لایه های الگو یا براش فراهم می کند.

این به روز رسانی یکی از چندین ابزار Adobe Creative Cloud بود که در Adobe MAX 2022 معرفی شد، از جمله After Effects 23.0 و Character Animator 23.0، همراه با انتشار رسمی Substance 3D Modeler.
اشیاء را از عکس ها به سادگی با کلیک بر روی آنها با حذف و انتخاب پر کنید
چشم نوازترین ویژگی جدید فتوشاپ 24.0 حذف و پر کردن انتخاب است
کاربران به سادگی روی یک شی در یک تصویر کلیک می کنند تا آن را انتخاب کنند، سپس [Shift] + [Delete] را فشار دهید تا فتوشاپ آن را حذف کند و شکاف را با پیکسل های نمونه برداری شده از مناطق اطراف تصویر پر کند.

خود ابزار Object Selection توسعه یافته است و اکنون می تواند به طور خودکار محدوده وسیع تری از محتوا را در تصاویر، از جمله آسمان، زمین، آب، گیاهان و ساختمان ها انتخاب کند.

دیگر ویژگی های جدید فتوشاپ

فیلتر جدید بازسازی عکس، پشتیبانی از گیف های اموجی
این به روزرسانی همچنین یک فیلتر عصبی جدید را برای حذف خودکار آثار هنری مانند چین و چروک ها از عکس های آرشیو اسکن شده اضافه می کند.
نویسنده : مجید پویافر

دانلود نرم افزار فتوشاپ نسخه 2023

نرم‌افزار فتوشاپ در حال حاضر برای سیستم عامل ویندوز، لینوکس و مک عرضه شده و قابل دسترس است. آخرین نسخه نرم‌افزار photoshop با نام Adobe Photoshop 2023 24.0.1.112 برای ویندوز 64 بیت که در تاریخ  28 آبان 1401 منتشر شده است از سایت پرشین انیمیشن دانلود و نصب کنید.

رمز فایل فشرده: persiananimation.com