دانلود نرم افزار Autodesk Alias AutoStudio       

نرم افزار Alias

دانلود نرم افزار Alias Autos studio

نرم افزار Alias Autos studio در حال حاضر برای سیستم عامل ویندوز (windows) لینوکس (linux) و مک (macOS)عرضه شده و قابل دسترس است قیمت این نرم افزار 4445 دلار برای یک سال است که با مراجه به سایت شرکت مربوطه می توان به صورت آنلاین لایسنس دریافت کرد.

برای دانلود آخرین نسخه نرم افزار Autos studio از لینک های زیر استفاده کنید

دانلود مستقیم Autodesk Alias 2021 برای ویندوز 64 بیتی – پارت اول 

دانلود مستقیم Autodesk Alias 2021 برای ویندوز 64 بیتی – پارت دوم

دانلود مستقیم Autodesk Alias 2021 برای ویندوز 64 بیتی – پارت سوم

کاربرد : طراحی سه بعدی مدل سازی خودرو
شرکت توسعه و منتشر کننده : Autodesk
سایت شرکت سازنده

درباره نرم افزار Alias Autos studio

نرم افزار Alias Autos tudio یکی از نرم افزار های سه بعدی که محصول شرکت Autodesk است و قبلا با نام Alias Studio Tools شناخته می شد
در زمینه مدل سازی طراحی های صنعتی ، متحرک سازی (انیمیت) و طراحی مهندسی مورد استفاده کاربران قرار می گیرد . این نرم افزار در زمینه طراحی های حرفه ای اتومبیل ، هواپیما ، اسباب بازی کودکان و… کاربرد دارد و با کمک ابزارهایی که به صورت الگوریتم دارد توجه شرکت های بزرگ را به خود جلب کرده است به طوری که اکثرا برای مدل سازی حرفه ای اتومبیل از این نرم افزار استفاده می کنند این نرم افزار قابلیت رندرینگ و انیمیت هم دارد اما بیشتر در زمینه مدل سازی از آن استفاده می کنند.

نرم افزار Autos studio پیشرفته‌ ترین نرم‌افزارهای مدل سازی خودرو با پردازش و تحلیل فوق العاده بالا این نرم افزار برای یک کاربر سرعت کار و دقت را بالا می برد و در نهایت مدل رئال(واقع گرا) می سازد و قابلیت ویرایش هم دارد قدرت این نرم افزار در ایجاد منحنی برای مدل های پیچیده بسیار دقیق است که کاملا واقع گرایی را حفظ می کند. 

نویسنده : مجید پویافر
منبع: پرشین انیمیشن
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلا مانع می باشد

آموزش نصب نرم افزار Autos studio

دموی نرم افزار Autos studio

گالری تصاویر نرم افزار Autos studio

مطالب این نرم افزار هنوز به اتمام نرسیده و در حال نگارش می باشد